Son Filmler :

Masallar Diyarı 2: Pamuk Prenses izle

Yönetmen Steven E. Gordon Boyd Kirkland
Senaryo Chris Denk
Yapım : 2009
Ülke : Amerika
Tür : Animasyon
Süre : 75 dakika
Konusu :Pamuk Prenses vaktinin çoğunu arkadaşları Red Riding Hood, Goldilocks ve Little Bo Peep’le geçiren bir genç kızdır. Eğlenmeyi çok seven genç prenses sorumluluklarının farkında değildir. Prensesin babası Lady Vain’e aşıktır. Fakat Lady Vain krallığı ele geçirme planları yapan kötü kalpli, düzenbaz bir cadıdır. Lady Vain’in önündeki en büyük engelse Pamuk Prenses’tir.
Lady Vain’in hain planı sonucunda Pamuk Prenses yaşadığı yerden kaçmak zorunda kalır. Yolculuğu süresince tanıdığı sevimli dostları sayesinde Prenses başka insanlara yardım etmenin ne kadar değerli olduğunu anlar. Babasının gerçekleşmek üzere olan evliliğini durdurabilecek ve krallığa huzur getirebilecek tek kişi Pamuk Prenses’tir.
Masallar Diyarı 2: Pamuk Prenses izle Masallar Diyarı 2: Pamuk Prenses online izle Masallar Diyarı 2: Pamuk Prenses canlı izle Masallar Diyarı 2: Pamuk Prenses hemen izle Masallar Diyarı 2: Pamuk Prenses seyret Masallar Diyarı 2: Pamuk Prenses bedava izle Masallar Diyarı 2: Pamuk Prenses indirmeden izle Masallar Diyarı 2: Pamuk Prenses filmi Masallar Diyarı 2: Pamuk Prenses türkçe dublaj izle Masallar Diyarı 2: Pamuk Prenses direk izle Masallar Diyarı 2: Pamuk Prenses divx izleShare this article :

Yorum Gönder